Bilgisayarı güncelledikden sonra bilgisayar çökermi ?

Arkadaşlar eski hdd ye win 7 kurdum ama update si çalışmıyordu bende bir şey kurdum ve güncellemeler geldi bende yapmıştım sonra da pc çöktü sora yeni hdd aldım buda çökermi acaba

andromobil andromobil (74)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,

    Windows 7 kullanmanı önermem çünkü microsoft desteğini çekti ve düzeltme adına update almıyor.  Düşük sistem kullanıyorsanız Windows 8.1 kullanmanızı öneririm.

    astrayos astrayos (141)
    1 yıl önce cevaplandı

    • zaten 8.1 vardı sildim bunu kurdum tekrar kurmak istesem yeni aldığım hdd hata verir sorun olur diye korkarım sistemim 3gb ram 1gb ekran kartı 500gb hdd sata andromobil 1 yıl önce
    • HDD o durumlard hata vermez. Temiz kurulum yaptığınız sürece sorun yaşamazsınız. RAM'i en azından 4 yapmanızı öneririm uygun fiyatla bulabilirsiniz. astrayos 1 yıl önce
    • Tamam inşAllah hocam zaten Windows 7 çok takılıyor gibi ya niyeyse andromobil 1 yıl önce
    • Bir sorun olursa yardımcı olurum. astrayos 1 yıl önce
    • dostum 8.1 de oyun kurulmuyor işte sorun o direk c ye kuruyor andromobil 1 yıl önce
    • path gösterebiliyor olman lazım astrayos 1 yıl önce
    • Path ne demek dostum andromobil 1 yıl önce
    • Dosya yolunu setuptan seçebilirsin astrayos 1 yıl önce