Bilgisayarı güncelledikten sonra kendi kendine kapanıyor

Merhaba. Laptopta hicbir sıkıntı yokken 2 gün önce gelen güncellemeden sonra 1 saat sonra acılmaya basladı. Acıldıktan sonra da ya wifisi ya da sesi calısmayıp kilitleniyor ve ekranı kapanıyor. Pcyi sıfırlayıp driverları kontrol ettim hepsi normal gözüküyor. Sorun ne olabilir acaba?

sanmarino sanmarino (7)
5 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

Böyle bir durumda sistemi sıfırlamak yerine sistem geri yükleme yapmalısın. Sistem geri yükleme noktalarını konrol et. Güncellemeden önceki bir tarihe al ve sorun devam ediyor mu kontrol et.

murat murat (12492)