Bilgisayarı güvenli modda başlatınca şifre kabul etmiyor

Bilgisayarı safe modda açtım pc yi ddu yapmak için ama şifremi kabul etmiyor ne yapmam lazım lütfen yardım edin kaldım böyle

ahmetyasin ahmetyasin (9)
3 yıl önce sordu

  • telefondan yazıyorum buraya ahmetyasin 3 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Güvenli modda şifre kabul etmemesi gibi bir şey söz konusu olamaz.

Belki klavye düzenin değişmiştir. Mesela klavyen ingilizce olduysa ve parolanda i gibi karakterler varsa ı harfina basman gerekebilir.

Bilgisayarda kullanıcı adı doğru mu bunu kontrol et ve sonra giriş ekranında parolayı doğru yazdığından emin ol. İşletim sistemi yazmamışsın.  Kullanıcı adı giriyorsan bir yere buraay önce parolanı yaz ve doğru yazıp yazılmadığını kontrol et.  Benim tahminim eğer parolayı doğru giriyorsan klavye dilin değişmiştir ve bu sebepten parola hatalı giriliyordur.

hakan hakan (15424)
3 yıl önce cevaplandı

  • hallettim. normal şifremi cidden kabul etmedi eski şifreleri denerken biri doğru çıktı sebebi koyduğum ilk şifre olabir ahmetyasin 3 yıl önce