Bilgisayarı her açtığımda discord otomatik açılıyor

Bilgisayarı her açtığımda Discord dosyasını çalıştır ve iptal seçeneği otomatik çıkıyor ve iptale de bassam tekrar açılıyor bunu nasıl kapatabilirim.

ses1842 ses1842 (64)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows arama çubuğuna görev yöneticisi yazın. Programı açın, sonra "başlangıç" sekmesüne tıklayın ve ardından Discord' a sağ tıklayıp "devredışı bıraka tıklayın". Artık her açılışta bu sorunla karşılaşmazsınız ama Discord arkaplan hizmetleri başlangıçta açılmaz, ancak manuel olarak açmanızda da bir sorun çıkmaz. Ayrıca kullanıcı bilgilerinizi alıp Discordu silerek tekrar yüklemeniz de sorunu çözebilir.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)