Bilgisayarı her baştan başlatmak istediğimde bir tuşa basın ekranı geliyor

adminlerim  bios varsaylan ayarlarda getiridm gene olmadi bir yardimci olun gunceleme felen oluyor  bilgisayar ne zaman acmak istesem ne zaman başlatsam  marka ismi  geliyor oyle sabit kaliyor klavrele bir tuşa başinca dondu işareti geliyor bunu otamatik döndü isari yapsam eskiden böyle degildi güncele geldi böyle oldu  bilgisayarim leptop uefı tıplı bios var  sikintim şu bilgisayar yeniden başlatsam bile kendi kendine  acilmiyor klavre tuşuna basiyorum öyle  açiliyor bir yardimci olun

bilgisayarim aciliyor adminlerim ama ben  her seferinde acmak icin klavreden bir tuşa basmak  zorunda kaliyorum yoksa sabit  dondu işareti gelmiyor  oylece bekliyor marka ismimde basmadan gecemiyorum   o ekrani

adminim konu duzenlememisinde benim hatam bu degil sana resim olarak göstercem

https://i.hizliresim.com/okOJvm.jpg

adminim inş yardimci olursun  bana şimdi bu resimdeki gibi kaliyor böylece ben bir tuşa basinca acilma işareti geliyor aciliyor basmasam gelmiyor
https://i.hizliresim.com/MvdjmN.jpg

furkandd furkandd (-9)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Güncellemeden sonra böyle olduysa güncellemeyi geri alabilirsiniz

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Adminim ne yapsam düzelmedi  ama bir sikinti olurmu sizce bastim gibi  aciliyor otamatik gecmiyor aliştim artik

      acmak icin bir tuşa  basin demiyor bir tuşa klavreden basmadan acamiyorum format   bile attim bugun admin konumu duzenlemiş benim degdim şu  klavreden tuş basmasam lenova yazisinda oylece sabitce  kaliyor

      furkandd furkandd (-9)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Tam olarak ne yaptıktan sonra böyle oldu bilsem ona göre birşeyler söylerdim. Ama ayrıntıda belirttiğinize göre güncelledikten sonra böyle olmuş. Muhtemelen Windows 10 var, Ayarlar > Güncelleştirme ve Güvenlik > Kurtarma bölümünde "önceki sürüme geri dön" diye bir seçenek olacak bunu kullanarak güncellemeyi geri almayı denemiş miydiniz? Ayrıca bir sıkıntısı olurmu bilmem ama açmak için bir tuşa basın demesi hayra alamet değil gibime geliyor ne yalan söyliyim omercik 6 yıl önce

      Benim bilgisayarda her başlangıçta devam etmek için f1 basmak gerekiyordu bios pilini değişince düzeldi

      Bilgisayarın bios pili bittiğden dolayıdır en son ne zaman değiştirdin bilgisayarın kaç yıllık

      mutecessis mutecessis (216)