Bilgisayarı her yeniden başlatmada Regedit eski haline dönüyor

Merhaba arkadaşlar,

Şirket tarafından verilen bilgisayarda Local hesabım kısıtlı olduğu için herhangi bir işlem yapamıyorum. Bir şekilde bu hesaba admin yetkisi verdim. Ancak regedit, services.msc, gpedit.msc gibi menüler açılmıyordu. Dial-a-fix programı ile regedit, services.msc, gpedit.msc menülerine erişim kısıtlamasını kaldırdım. Çoğu sorunu çözdüm ancak bilgisayarı her yeniden başlattığımda sanki bilgisayarda Deep Freeze varmış gibi tüm ayarlar eski haline dönüyor. Yani yine regedit'e girebilmem için Dial-a-fix programını kullanmak zorunda kalıyorum.

Her defasında aynı işlemleri yapmak yerine bu ayarı regeditten ve diğer yetki ayarlarından nasıl düzeltebirim?

Şimdiden teşekkürler

ogzkzu ogzkzu (286)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sistemde yüklü Shadow Defender programı (DeepFreeze benzeri bir uygulamadır) varsa ve başlangıçta çalışacak şekilde düzenlendiyse.. Başlangıçta, PC'nin boot olmasıyla birlikte açılan programları kontrol etmeli ve bahsettiğin probleme yol açan programı bularak başlangıçta çalışmasını önlemelisin (Başlangıçtan "Devre dışı" yaparsın).

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler @temmuz, ne yazık ki Başlangıçta bu ve benzeri bir program çalışmıyor. ogzkzu 6 yıl önce