Bilgisayarı kablosuz olarak televizyona bağlarken karşılaştığım hatayı nasıl çözebilirim?

Merhaba arkadaşlar önceden bilgisayarımı kablosuz olarak televizyona sorunsuz bir şekilde bağlıyordum, ancak şimdi bir sebepten dolayı bağlayamıyorum. Bağlanıyor sonra hemen geri bağlantı kesiliyor, nasıl çözerim?

mfkaslan66 mfkaslan66 (3)
6 yıl önce sordu

  • soruyu çok eksik sormuşsun. Bilgisayar markası modeli, televizyon markası modeli, alınan tam hata nedir gibi doneler olmadan soruna cevap alman zor. hakan 6 yıl önce
  • Hocam önceden böyle bir sıkıntı olmadığı için modellerin ne olduğu önemli değil diye düşündüm. HP Pavillion T9Q79EA laptopum Samsung televizyonum ancak modelini bilmiyorum Ayrıca sorunum kablosuz görüntü bağlantısı hani hdmı kullanmadan televizyona aktarmak için kullandığımız önceden direk bağlanıyordu ancak şimdi bağlandı diyor 1sn sonra atıyor bağlanamadı diyor. mfkaslan66 6 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Çözüm Bekliyorum

mfkaslan66 mfkaslan66 (3)
6 yıl önce cevaplandı

    İlk olarak PC'yi Sistem Geri Yükleme ile "önceden sıkıntı yoktu" dediğin bir zamana geri alırsın:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Eğer problem ortadan kalkarsa, geçmiş olsun. Ama eğer problem devam ediyorsa bundan sonra yapılması gerekenler TV'nin ayarlarını gözden geçirmek ve gerekirse bu ayarları tamamen sifirlayarak yeniden yapmak olmalıdır (TV ilk haline geri dondürülür ve gerekli ayarlar ile bağlantılar yeniden düzenlenir).

    temmuz temmuz (12505)