bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra sürekli proxy hatası alıyorum

internete giriş yapmak istediğimde sürekli proxy hatası alıyorum. Ayarlardan düzeltmeme rağmen bilgisayarımı kapatıp açtıktan sonra tekrar aynı hatayı alıyorum. Nasıl düzeltebilirim ?

kullanici762167 kullanici762167 (24)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sürekli proxy hatası alıyorsanız ve yeniden başlattığınızda proxy ayarlarınız değişiyorsa, bir yazılım proxy ayarlarınız ile oynuyor demektir.

    Herhangi bir proxy yazılımı kullanıyorsanız sorunun kaynağı bu olabilir

    • Hotspot
    • Ultrasurf
    • Surf anonymous
    • Tunnelbear
    • Spotflux
    • Freegate

    bu yazılımlar veya benzerini kullanıyorsanız sorunun kaynağu bu olabilir.

    Yine kullandığınız antivirüs proxy ayarlarınıza müdahale ediyor olabilir.

    Farklı tarayıcılarda, örneğin Firefox, hata alıyor musunuz?

    Kullandığınız bir eklenti var mı? Bunu kontrol edin. Chrome daki bir uzantı bu soruna sebep oluyor olabilir.

    hakan hakan (15424)