Bilgisayarı sıfırlama hakkında

merhabalar, kişisel bilgisayarımı sıfırlamak istiyorum. ama şöyle bir sorunum var. d diskimde 600gb bir verim var. buna telefon ve tablet yedekleri ve kişisel bir sürü fotoğraf ve belge de mevcut. ne yazık ki harici bir diskim yok. yedek alabileceğim bir durumda yok. bu yüzden bu dosyaları silmeden sıfırlayabilme şansım var mı? laptop kullanıyorum w11 sürüm. flash belleğe w10 yükleyip format kısmında seçsem diye düşündüm ama güvenemedim. w10 yüklemeden normal w11'i kurtarak sıfırlayadabilirsem olur bana. yeter ki o dosyaları kaybetmeden tekrar temiz bir windows kurulumu istiyorum.

lmao lmao (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,

    Windows'un kendi sıfırlama seçeneği var, Ayarlar > Kurtarma > Bu bilgisayarı sıfırlayın > Dosyaları koru seçeğinden veri kaybetmeden sıfırlayabilirsiniz.

    Diğer seçenek işe bulut depolama alanlarına yedeklemek, Google Drive, Yandex Disk, gibi bulut depolama sitelerine verilerinizi yedekleyebilirsiniz,

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
    1 yıl önce cevaplandı

    • bu upload hızlarıyla bulut depolamaya atması bir hafta sürer. diğer yönteme güvenemedim kesin olarak koruyor mu tüm dosyaları? lmao 1 yıl önce
    • 1. seçenek tüm verini koruyor, kendim denedim güvenebilirsiniz. ilkaybaki16 1 yıl önce