Bilgisayarı uykı moduna alınca kapanıyor

Merhaba

Arkadaşımın pcssinde sonszamanlarda uykuumoduna alınca kapanıyor driverlrr güncel

Yenı pil taktırdı üstelik

Win 101pro x64

temmuz2004 temmuz2004 (47)
6 yıl önce sordu

  • Benim Son Attığım Sorun da Mevcut mu ? venorunch 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Denetim masasından güç ayarları sıfırlanır, default hale getirilir ("Dengeli / Önerilen" olarak seçilir) ve/veya PC problemsiz bir zamana geri alınır:

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

Ayrıca Ayrıca BIOS ayarlarını default (varsayılan) hale getirmek gerekebilir (Bunun için BIOS Ekranında ya "Default" bağlantısı tıklanır yada klavyeden önce F9 ve enter, daha sonrada F10 ve enter tuşlanır. Birde anakart üzerinde BIOS pili çıkartılıp tekrar yerine takılarak BIOS resetlemesi yoluyla bu yapılabilir).

temmuz temmuz (12505)