Bilgisayari yavaslatmak icin neler yapabiliriz ?

Bilgisayari yavaslatmak icin neler yapabiliriz ? Bir kac program alqbilir miyim ?

suleyman47 suleyman47 (1)
7 yıl önce sordu

  • bu soru espri mi gerçekmi acaba candan 7 yıl önce
  • Millet Hızlandırmanın yolunu Arıyo Sen Yavaşlatmanın :D ses1842 7 yıl önce
  • :D :D toprak34 7 yıl önce

Toplam 4 Cevap

Google'a gir. Herhangi bir oyun adını yaz ve sonunda full indir yaz.

Arama sonucunda çıkan web sitelerinden birine gir. Bu sitede "İndir" "Download" yazan her şeyi indir ve çalıştır.

Bilgisayarın hiç olmadığı kadar yavaş çalışmaya başlar.

hakan hakan (15424)
7 yıl önce cevaplandı

@hakan'ın dediği yöntem gerçekten işe yarar. Bilgisayarına pek çok reklam yazılımı yüklenir ve bilgisayarın yavaşlar. Yavaşlatmak isteginin sebebini yazsaydın ona uygun bir çözüm yazılabilir.

Benim önerim önce Avast antivirüs yükle, sonra üzerine yine başlangıçta çalışacak bir firewall yükle örneğin Comodo.

Daha sonra Google Drive benzeri bir yazılım yükle. Bu da sürekli açık olacağı için bilgisayar performansını düşürecektir.

Yine denetim masasından hizmetlere girersen burada duran tüm servislerin durumunu otomatik ve başlat yaparsan bilgisayarın baya yavaşlayacaktır.

murat murat (12492)
7 yıl önce cevaplandı

    Yavaşlatmak için hiç uğraşma virüsle, zararlı- zararsız yazılımla ve servis açmalarla falan.. Sen o PC'yi bana gönderirsen bende sana yavaş bir PC gönderirim. Göndereceğim PC öyle yavaş olacakki belki düşündüğünden bile ağır çalışacak. Yani istediğinden bile iyisi..

    Bu sana teklif ettiğim PC sultan süleymandan kalmadır; bayılırsın.

    Hiç düşünme kabul et teklifimi :))

    Not: Eğer PC sabotajcısı değilsen yapıyorum bu teklifi. Yok eğer bir başkasına ait PC'ye sabotajda bulunmak için sistem yavaşlatmayı sorduysan o halde değişir. Eğer öyle ise -ki herhalde o sistemi kullanma imkanlarına sahip oluyorsun- arkadaşların tavsiyelerini uygulayabilirsin :)

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Sultan Süleyman'dan mı kalma elektrik yerine kömür ile çalışıyor sanırım :)) mutecessis 7 yıl önce
    • Kömürle bile değil, dualarla, efsunla falan çalışıyor. Ebu Suud Efendinin bir okumsayla çalışabilen cinsinden :)) temmuz 7 yıl önce
    • Sen abartırsında ben altta kalırmıyım :)) @mutecessis temmuz 7 yıl önce
    • kalmazsın :))) mutecessis 7 yıl önce

    L2 ve L3 cacheleri kapatırsan bilgisayarda görülür bir yavaşlama olur.

    kawamoto kawamoto (71)