Bilgisayarı yormayacak Antivirüs Programı

Bilgisayarı Fazla Yormayacak Bir Virüs Programına İhtiyacım Var. Önerileriniz neler?

andromobil andromobil (74)
4 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Kafanı ben de karıştırayım başka bir öneri yapayım. Windows Defender'dan daha hafif bir antivirüs bulamazsın. Antivirüs programları doğası gereği sürekli aktif olarak çalışırlar. Bu da RAM ve CPU kullanımı demektir.  Windows Defender Windows ile daha entegre olduğu için daha performanslıdır.

    Soruna yüzlerce farklı cevap alabilirsin.  Herkes en beğendiği antivirüs programı yazacaktır. Fakat bu antivirüs programları senin sisteminde daha yavaş çalışalabilir.

    Ücretsiz olanlardan AVG ya da Avast'ı sırası ile indir kur. Performansları kontrol et. Hangisi senin sistemini daha az yoruyorsa onu kullan.

    alattin alattin (16999)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Kardeşim Benim bilgisayar yormayan tek antivirüs malwarebaytes antivirüs programı var oda bitecek deneme sürümü onu çok seviyorum gerçekten işe yarıyor bide iobitin malware Programı var oda tek başına işe yaramıyor bitdefender felan indiriyor kendisi ile beraber 3 tane virüs motoru kullanıyor ama ona da güvenmiyor malwarebaytes kadar güçlü olduğunu sanmıyorum andromobil 4 yıl önce
    • selamunaleykum kardeşim avg yi kurdum gayet iyi teşekkur ederim andromobil 4 yıl önce
    • Aleykum Selam @andromobil . AVG benim de sevdiğim yazılımlardan biri. alattin 4 yıl önce

    Kaspersky Free yani ücretsiz sürümünü dene. Eğer Windows 10 kullanıyorsan Windows Defender'i aç yeterli olur.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

      Benim de kullandığım ve önerdiğim Emsisoft

      Emsisoft Anti-Malware nedir, nasıl kullanılır?

      darkcrak darkcrak (5168)
      4 yıl önce cevaplandı

      • Bilgisayar 2 GB RAM Var Çok Kullanıyor herhalde ram'ı andromobil 4 yıl önce

      Microsoft'un virüs programlarını bitirmek için geliştirdiği Windows Defender kullanabilirsin.

      Performansı etkilemez ve oldukça başarılı sonuçlar veriyor. Windows 10'a geçtiğimden beri virüs programı kullanmıyorum ve kullandırtmıyorum artık açıkcası...

      pinhan pinhan (142)
      4 yıl önce cevaplandı

      • Pek işe yaramıyor kardeşim o malwarebaytes daha güzel bence ama 2 gün sonra bitiyor Gine manuel olarak tarama yapacam Windows defender internet koruması felan da yapmıyor oda sadece maunel eğer işe yarasayfi bana tarama yap demezdi kendisi gerçek zamanlı tarama bile yapmıyor andromobil 4 yıl önce