Bilgisayarım 10 yıllık bilgisayar almaya bütçem yok upgrade önerisi verirmisiniz çöpe at gibi şeyler demeyin kader işte

Anakart:G31TM-P21 (MS-7529)

İşlemci:Intel Core 2 Duo E4500 2.20 Ghz

Ekran Kartı:Amd Radeon HD 7570 Series

Ram:Ramlerin 2'side farklı 2 tane kingston ddr2 2gb almıştım ama pcnin performansı düştü ben de eskisiyle taktım biraz daha iyi oldu

DDR2 2gb ram Nanya Technology 400 Mhz

DDR2 2gb ram Kingston 400 Mhz (Ayrıca bu rami 800 mhz olarak almıştım ama cpu-Z de 400 mhz gösteriyor)

Son olarak bir şey eklemek istiyorum ben bu yeni ramleri taktıktan sonra lol gibi oyunlar kasmaya başladı full grafiklerde 70 80 fps alıyodum şimdi en düşük grafiklerde oyunun 6. Dakikasında 10 lara 4 lere düşüyor grafiği yükseltincede fps sabit kalıyor yine 10 lara 4 lere düşüyor şimdiden teşekkürler

kullanici534218 kullanici534218 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Cpu-Z de 400 gösteriyor onu 2 ile çarpıcaksın 800 MHz oluyor. Mümkünse aynı marka/model RAM kullanın çift modul için, eğer yoksa bile CL değeri, MHz değeri aynı olsun. Öncelikle bütçe belirleyin ona göre parça önerisi yapayim.

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

      Bu bilgisayara yatırım yapmak yerine paranı biriktir. Bu bilgisayara upgrade yaparsan o para da çöp olacak kardeşim. O para ile dolar al. Bir kenarda dursun daha sonra biraz daha para biriktir. Benden sana abi tavsiyesi.  Gittiği yere kadar böyle gitsin.

      murat murat (12492)