Bilgisayarım 64 bit ama oyunlar x86 olarak görünüyor

Bilgisayarım 64 bit ama oyunlar x86 olarak görünüyor. Ne yapmalıyım?

arjin123 arjin123 (3)
7 yıl önce sordu

  • sorunuz düzgün türkçe ile ayrıntılı olarak yeniden düzeltin harfleri küçük harf yapın sorununuza çözüm bulunur candan 7 yıl önce
  • ..ve "Uzmanlar yardım lütfen" gibi bir soru cümlesi olmaz. Bunuda düzeltmeli, probleminle alakalı bir soru cümlesi olarak yazmalısın. temmuz 7 yıl önce
  • O bende De var o oyunların hatası enterprise 7 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Hiçbirşey yapmamalısın. Belirttiğin sey gayet normal. Zira 64 Bit mimarideki sistemlerde sadece 64 Bit program ve uygulamalar çalışmaz. Aynı zamanda 32 Bit (x86 aynı şey) programlar, oyunlar vs'de yüklenebilir ve çalıştırılabilir. Demekki sendeki yüklü oyunlar x64 yapılı değil, x86..

İyi oyunlar :)

temmuz temmuz (12505)
7 yıl önce cevaplandı

    sağol kardeş

    arjin123 arjin123 (3)