Bilgisayarım 8 saattir sıfırlanması bitmedi. Ne yapmalıyım?

HP marka bilgisayarımı sıfırladım 8 saat olmak üzere ama şuan ekranda Windows’un simgesi ve altında “doluyor” işaretinden başka bir şey yok? Bu kadar uzun sürmesi normal mi?

kullanici741338 kullanici741338 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sıfırlarken "bütün sürücüleri temizleme" seçeneğini seçmişsen ve sabit diskin aşırı doluysa, doluluk oranına göre bu sıfırlama süresi uzayabilir. Biraz daha bekle

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Windows sıfırlama yaparken nasıl bu kadar uzun sürebiliyor gerçekten ilginç. Bu sıfırlama süresinde 5 kere format atar üstüne driverleri manuel olarak bile kurarsınız. Ama windows bu sürede sıfırlama bile yapamıyor. Gerçekten algoritmasını merak ediyorum :). SSD li bir bilgisayar varsa ve sıfırlama düşünceniz varsa ( dosyaları kaybetme korkunuz yoksa) elle format atmak daha iyi (kurulum araçlarınız varsa tabi).

      ismailsarp ismailsarp (6010)