bilgisayarım açılırken bir yazı çıkıyor acaba ne olabilir

bilgisayarım açılırken bir yazı çıkıyor acaba ne olabilir yazı bu keyboard not found press f1 to continue del to enter setup ne yapmam gerek

gkha gkha (11)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Klavye bulunamadı, devam etmek ve ayarlara gitmek için f1'i tuşla diyor. BIOS'ta önce F9'u ve enter'ı ve daha sonra F10 ve enterı tuşla ve çık. Hala aynı mesajı almaya devam edersen ve klavyede çalışmıyorsa/problemliyse yenisini temin ederek klavyeyi değistirmen gerekecektir.

    temmuz temmuz (12505)