Bilgisayarım açılmıyor sorun nedir acaba?

diz üstü bilgisayarım power tuşuna basıyorum bilgisayara sadece güç geliyor. Ram ve hard diski güç falan gelmiyor yada bilmiyorum işte başlanmıyorlar. Led ışıklardan Sadece Power açık öbürleri sönük

utrc utrc (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    açıklama çok yetersiz ( örnek olarak doktora gittiğiniz zaman ben hastayım demek yeterli olmaz )

    1 ) sistem özellikleriniz ?

    2 ) işletim sisteminiz ?

    3) Bu hata durup durukenmi oldu yoksa pc kapağınımı açtınız parçalar sökme ve takma işlemi yaptınızmı ?

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • @candan eski bir masaüstü. 2 ram 1 ekran kartı var. windows7 kullanıyorum. bilgisayarı senelerdir açmıyorum. herhangi bir şeyi kurcalamadım whitemacchiato 7 yıl önce
    • fişten çıkarın bilgisayarın kapağını açın ram ve soketleri kontrol edin yerlerinden oynamış olabilir candan 7 yıl önce
    • bizim uzaktan yapabileceğimiz bu tavsiyem bilgisayarcıya götürmeniz kolay gelsin candan 7 yıl önce

    500gb hdd 4gb ram intel pentium

    birden oluverdi işte. Hem ben içini açıp dediklerini de yaptım ama değişen birşey yok

    utrc utrc (1)
    7 yıl önce cevaplandı

    • bizim uzaktan yapabileceğimiz bu tavsiyem bilgisayarcıya götürmeniz kolay gelsin candan 7 yıl önce

    İşletim sisteminiz nedir ?

    Daha Önce bilgisayarınızda bir sorunla karşılaştınızmı ?

    Power tuşuna basılı tutup tekrardan açmayı denediniz mi ?

    Leptop bataryasını çıkarıp sadece fişe bağlı olarak açmayı denediniz mi ?

    blackheaven blackheaven (728)
    7 yıl önce cevaplandı

      Marka ve Model nedir

      yasirkaraca yasirkaraca (11)