Bilgisayarım açılmıyor ve şarj da olmuyor, ne yapmalıyım?

Bilgisayarımda mouse çalışmıyordu, kapatıp telefondan videolara baktım. Hem şarj olmuyor hem de açılmıyor. Işıkları yanmıyor. Lenovo kullanaıyorum içinde çok önemli bilgilerim var ne yapmalıyım?

prooyunc1 prooyunc1 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bataryayı ve şarj cihazını çıkarıp 30 saniye güç tuşuna basar mısın? Ardından tekrar bataryayı ve şarjı tak. Zaten yeşil ekran sorunu yaşıyordun. Laptop yavaş yavaş bozulmaya başlamış sanki.

    hydra hydra (3800)
    2 yıl önce cevaplandı

      Çok teşekkür ederim garanti etiketi var ama nereden aldığımı bilmiyorum tanıdıktan aldim o yok suan

       Bide içindeki bilgileri kurtarabilirsiniz autocadte vardi oda mesela

      prooyunc1 prooyunc1 (1)
      2 yıl önce cevaplandı

      • Fatura yoksa zaten garantisi de geçersiz olur. Autocad save/kayıt dosyası HDD'nin içinde olacağı için mantıken geri alabilmen gerekir. hydra 2 yıl önce