Bilgisayarım açılmıyor

Merhaba bu gün anti virüs programı bilgisayarımda virus buldu ve  sildi. Tamamlanması icin yeniden başlat yazıyordu, bastım, kapandı. Ekranda samsung yazısı cıkıyor. Altta yuvarlak şey dönüyor öylece kalıyor.  Bilgisayarım açılmıyor.

Virüs programı : Bit defender kullanıyorum.

sarkozyy sarkozyy (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 8 kullanıyorsaniz sanırım.

    Eğer Windows 8 kullanıyorsanız ve bilgisayar açılmıyorsa, takıldığı ekranda bilgisayarın açma - kapama düğmesine basılı tutun. Bilgisayar kapanacaktır.

    Bu işlemi bir kaç kez yapın.

    Daha sonra otomatikman karşınıza Windows kurtarma ekranı gelecektir.

    Windows kurtarma işlemini ekrandaki yönerleri okuyarak başlatın.

    Windows 8 nasıl onarılır? linki size Windows  8'i onarma kosusunda size yardımcı olacaktır.

    murat murat (12492)