Bilgisayarım açılmıyor

Bilgisayarımin modeli Compaq 615 .7 yıldır kullanıyorum şimdi açmaya çalıştığimda ışıkları yanıyor fakat ekran görüntüsü gelmiyor cevaplarsaniz sevinirim

taetae taetae (1)
7 yıl önce sordu

  • Daha fazla bilgi vermelisin. Hiçmi ekran gelmiyor (anakart bilgileri falan)? Problem/arıza hangi gelişme sonrası oluştu? Ne zamandan beri?.. temmuz 7 yıl önce
  • Ve fan sesi vb sesler geliyormu laptop'tan? temmuz 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Adaptör fişini prizden, bataryayıda laptoptan çıkar ve birkaç kez güç düğmesine bas/biraz basılı tut.

Bataryayı (ve istersen adaptörü) yeniden bağla, güç düğmesine basarak sistemi yeniden açmayı dene.

Yine açılmazsa bu defa uygun ara kablo ile laptopu harici bir ekrana (LCD/Led TV olabilir) bağlayarak bir dene.

Bunları yaptıktan sonra sonuçları yine burada yazarsın. Bu arada üstte mesajının altında yorum yerinde sorduklarımıda cevaplarsın.

temmuz temmuz (12505)