Bilgisayarım aniden yavaşlıyor veya hızlanıyor, sorun ne olabilir?

Oyun oynarken bilgisayarım adeta öbür dünyaya gidiyor gibi, oyundan çıkar çıkmaz çok kötü bir kasılma oluyor. Malwarebytes ve ESET ile tarattım hiçbir zararlı yazılım bulmadı. Sistemimde 2GB RAM var ve Call Of Duty 2, Minecraft, GTA San Andreas oyunları yüklü. Yardımlarınızı bekliyorum...

oyuntubeyoutuber oyuntubeyoutuber (-89)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayarın aniden yavaşlaması ya da hızlanması iyiye işaret değil. Sadece Malwarebytes değil, onun dışında Zemana, HitmanPro, Emsisoft gibi yazılımlarla da taratmanı tavsiye ederim. Hiçbirin de bir problem bulamassa, demek ki yüklediğin oyunlardan kaynaklıdır bu kadar kasması.

    Sistem özelliklerini yazarsan (örneğin harici ekran kartın var mı) daha iyi şeyler söyleyebiliriz.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • harici ekran kartım yok Intel(R) celeron(R) CPU 2810 @ 2.00Ghz 2.00GHz ekran kartm oyuntubeyoutuber 6 yıl önce
    • Harici ekran kartı olmayan sistemler oyun için değildir, sadece günlük kullanım içindir genellikle (film izlemek, internette dolaşmak gibi) onun dışında pek tercih edilmez @oyuntubeyoutuber omercik 6 yıl önce
    • @farurhenho Yok be Oyun Kaldiriyor :D zaten dediginiz gibi film ve internette dolasyorum Yinede tesekrler oyuntubeyoutuber 6 yıl önce