Bilgisayarım aniden yeniden başladı ve "beklenmeyen bir hatayla karşılaştı" sorunu

Bilgisayar beklenmedik şekilde yeniden başlatıldı veya beklenmeyen bir hatayla karşılaştı windows yuklemesi windows u yuklemek icin devam edemez diyor sıfırlama yapıyordum ve sıfırlama iptal olunca bu yazı geldi ne yapmaliyim

oguz33 oguz33 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Merhaba

    Benim tavsiyem temiz bir kurulum yapman yani Format atman. Formattan sonra bu hata ile karşılaşmazsın

    Umarım Faydalı Olmuştur.

    tahatugyan tahatugyan (1206)
    6 yıl önce cevaplandı

      Bir kurtarma / windows yükleme medyası (Flash bellek yada DVD.. PC'de yüklü işletim sistemiyle aynı sürüm olmalı) ile kurtarmayı dene. PC'yi bu medya ile başlatırsın ve önyükleme sonrası "Bilgisayar onarım" seçenekleriyle düzeltmeyi denersin. Eğer başarılı olunamazsa PC'ye format atarak işletim sistemini yeniden yüklersin.

      temmuz temmuz (12505)
      6 yıl önce cevaplandı

        Cihazim bugun geldi ve işletim sistemi ni guncellemisler ve duzelmis

        oguz33 oguz33 (1)