Bilgisayarım anormal çalışıyor

-1

#3 Arkdaslar benim pc bazen cok guzel hizli ama bazen takiliyor bazen usb aygitlari tanimiyor bazen bilgisayarima girilmiyor bazen denetim masasina gi

tsk ler  hfghsrghstgegergteartgretger

kullanici923393 kullanici923393 (-1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Öncelikle soru sorma tarzın çok yanlış ve adeta ciddiyetsizlik akıyor bunu söylemeden edemeyeceğim. Uzmanim.net'i bugüne kadar internette gördüğün diğer forum siteleriyle karıştırmaman gerektiğini şiddetle belirtmek istiyorum.

    Soruna gelecek olursak. Anladığım kadarıyla bilgisayarında tek bir problem yok. Farklı farklı sorunlarla karşı karşıyasın. Bu hususta sana tavsiyem bilgisayarına temiz bir kurulum yap, yani format at. Eğer sen atamıyorsan bilgisayarcıya götürürsün o atar. Bazen tek tek problemlerle uğraşmaktansa format atıp problemleri kökten çözmek daha mantıklı ve pratik olur.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Soruda soru göremiyorum ben yazı şeklin zaten berbat sonuna hdffgdfgfghfgh koyman zaten yanlış.

      Format at derim eğer atmayı bilmiyorsan bilgisayarcıya götür attır format ayrıca sistem özelliklerinin tamamınıda söylemen gerekir.

      infinity infinity (402)