bilgisayarım aşırı ısınıyor ve sürekli kendini yeniden başlatıyor

oyun oynuyorken bu problemle karşılaşıyorum

tahsinn tahsinn (1)
7 yıl önce sordu

  • cpu,gpu ısı değerleriniz nedir?,bilgisayarınız dizüstümü masaüstü mü? @tahsinn mutecessis 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

İşlemcin aşırı ısınıyor, ondan olmalı. Kasayı aç kasa içi ile işlemci fanını (ve varsa diğer fanlarıda) bir güzel temizle ayrıca işlemcinin termal macununu değiştir (Eski özelliğini kaybetmiş macun yerinde kazınır, aynı yere ince tabaka olarak yenisi sürülür. Taşacak gibi bol sürmemek gerekir).

temmuz temmuz (12505)