Bilgisayarım Battlefield 1'i kaldırır mı?

Merhaba;

Öncelikle Battlefield 1'in minimum sistem gereksinimleri şunlar; (alıntıdır)

İşletim Sistemi: Win 7 64 veya üstü
İşlemci: Intel Core i3-6300T @3.3 Ghz ya da FX-4350
RAM: 8 GB
Sabit Disk Alanı: 40 GB
Ekran kartı: GeForce GTX 660 ya da Radeon 7850(+2048MB)
DirectX: DX 11

Benimkiler;

İşletim sistemi: Wİndows 10

İşlemci: Intel COre i-5

Ram: 8GB

HDD:1 TB (Daha 500 GB+ boş yer var)

Ekran kartı:Nvidia GeForce GT940MX

DirectX: yok ama yüklerim.

toprak34 toprak34 (2026)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İşletim sistemin uygun

    İşlemcin i5 ama kaçıncı nesil kaç ghz

    ramin uygun

    hdd uygun

    ekran kartı uygun

    Muhtemelen işlemcinde uygundur oyunu rahatlıkla oynarsın (yinede işlemcinin özelliklerini tam yazıver)

    mutecessis mutecessis (216)
    6 yıl önce cevaplandı

    • İşlemcinin Ghz değeri gereksinimlerin çok az altında ama bunun sıkıntı oluşturacağını düşünmüyorum ben sistem gereksinimi 2.66 Ghz olan black ops 2 ' yi 1.8 Ghz lik işlemciyle orta seviye ayarlarında oynayabilmiştim :) @toprak34 mutecessis 6 yıl önce
    • Eh arada oynamıyor değilim :) @toprak34 mutecessis 6 yıl önce

    Sana tavsiyem bu tür "X oyun için bilgisayarım yeterli mi", "bilgisayarım  x oyunu kaldırır mı" soruları için Can you run it  sitesinden faydalan. Çok kullanışlı bir sitedir.

    Siteye girdiğinde Search for a game bölümünden oynamak istediğin oyunu seç. Can You Run It butonuna bas. Açılan pencereden Desktop App seç ve Start'a bas. Detection.exe adlı bir uygulama indirilecektir.

    Detection.exe dosyasını çalıştırdığında Hardware dedection çıkar. All Done yazısı çıkarsa bilgisayarın oyun için uygun demektir. Program otomatik kapanır.

    murat murat (12492)