Bilgisayarım Boş Klasör

 Öncelikle Merhaba. Bilgisayarıma veya herhangi bir dosya gezginine girdiğimde böyle oluyor. Oturumu kapatıp tekrar açınca sorun düzeliyor fakat 2. kez girmeyi denediğimde yine böyle oluyor. En kısa zamanda ger dönüş yapmanız dileğiyle...

Bunlar da bilgisayarın özellikleri:

stuntstar38 stuntstar38 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sistem Geri Yükleme ile problem öncesi bir zamana dönebilirsin:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

      Kardeşim adres çubuğuna tıkla

      C:\ veya D:\ yap ve gitmek istedğin klasörü seç

      kralfenerkan211 kralfenerkan211 (1)