Bilgisayarım bu mavi görüntüyü geçmiyor.

Merhaba, dizüstü bilgisayarım eklediğim mavi görüntüde kaldı,bigisayarımı kapatıp açıyorum;ama yine de bu mavi görüntüdeki yazıyı geçip windowsu başlatamıyorum, tam bir gün bekledim;ama bu mavi görüntü geçmedi, ne yapabilirim, mavi görüntüde güncelleştirmeleri tamamlayamadık,değişikler geri alınıyor, bilgisayarınızı kapatmayın yazıyor, teşekkür ederim.

kalenderrr kalenderrr (41)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    restart atarak deneyin veya laptopun şarj kablosunu ve bataryasını çıkarın biraz bekleyin tekrar takın ve yenideen başlatın düzelmesse yine yazın

    aynı böyle bir hata bu yolla düzeldi

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

    • vidalar olduğu için pili çıkarmadım; ama bilgisayarı servise vereceğim,garantisi var. kalenderrr 8 yıl önce