Bilgisayarım çok ağır

Windows 7 kullanıyorum. Bilgisayarım çok yavaş. Nasıl hızlandırım? Bir ikincisi nerden bulaştığını bilmediğim bir içerik sürekli ekrana geliyor onuda kaldıramıyorum. İsmi  about.Brontok.A.    Bu resimlerime kaydolmuş bir türlü kaldıramıyorum ve silemiyorum.

yldrm1984 yldrm1984 (7)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    hizlanmasi icin size önerecegim yöntemler

    -yüklü programlar listesinden gereksiz programlari kaldir

    -cleaner ile temizle bilgisayari kayit defteride dahil

    -windows baslat kismina msconfig yaz baslatma kismina gel gereksiz yere baslayan programlardan tik kaldir

    -C:\Documents and Settings\"kullanici adi"\Local Settings\Application Data klasörünü temizleyin kullanici adi kismina kendi kullanici adinizi yaziniz

    -gene windows arama kismina %temp% yaz enter tikla klasör icerigini sil izin vermezse uygulamalari kapat olmadi görev yöneticisinden alakali islemi durdur öyle sil

    -fani temizleyebiliyorsan temizle

    söyledigin reklam programi icinde malwarebytes ile tara olmadi bilgisayarda sag tikla geri yükleme yap virüsün bulastigi tarihten önceki yüklemeye geri getir downloads kisminda önemli verin varsa kopyalamani tavsiye ederim

    anteplioguzhan anteplioguzhan (10)
    9 yıl önce cevaplandı

        C:\Documents and Settings\"kullanici adi"\Local Settings\Application Data  İSMİNİ  dosyaya yazdım ama bulamadı nasıl silcem yardımcı olursan sevinirim uzman net . teşekkürler ederim

        yldrm1984 yldrm1984 (7)