Bilgisayarım çok yavaş, Açıldıktan sonra çok bekliyor

Pc'de virüs yok, bir şey yok açılırken çok yavaş,skype açıldıktan 1 dk sonra gelirken 5 dk sonra geliyor chrome yanıt vermiyor hatası alıyorum anca IE kaldı ya bi çözümünü bilen varsa yazabilir mi?

semih35 semih35 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarınızın detaylı sistem özelliklerini ve kullandığınız işletim sistemini belirtirmisiniz? Cihazınızda donanımsal olarak performans yetersizliği veya herhangi bir arıza yok ise sorununuz yazılımsaldır. Cihazınıza virüs bulaşmış olabiir. Kaspersky Internet Security 2015'in deneme sürümünü bu link üzerinden indirerek cihazınızda tam tarama yapınız. Daha sonra cihaz üreticisinin web sitesini ziyaret ederek güncel sürücüleri yükleyebilirsiniz. Harddiskiniz zarar görmüş olabilir yüklenme ekranlarındaki performans harddiskinizin hızına bağlıdır. Mekanik bir disk kullanıyorsanız içerisindeki bileşenler hareketli olduğu için darbeye veya uzun kullanıma bağlı olarak zarar görmüş, bad sector oluşmuş olabilir.  HD Tune programı ile harddisk sağlık testi yapınız. Sonuçları bana bu sayfa üzerinden iletirseniz yardımcı olabilirim. HD Tune programını indirmek için bu linke tıklayabilirsiniz.

    brsozl brsozl (1961)