Bilgisayarım donuyor

Bilgisayarım: Amd Athlon(tm) 64x2 Dual Coreprocessor 3600+   2.01 GHz

1GB RAM

Windows XP

Bilgisayarım Uygulamaya (Video,Oyun...) Girerken Donuyor Beklesemde Geçmiyor.

Ancak Bilgisayarı Yeniden Başlatınca Geçiyor Acaba Sorunu Ne Olabilir Çözümü Nedir Söylerseniz Mutlu Olurum.

Bu Soruyu Sormuştum Ama Söyleyenlerin Çözümü Yardımcı olmadı

evo16 evo16 (5)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    ERKAN KARTININ ADINI VE SÜRÜMÜNE BAK ONA GÖRE YAYIMLANAN SON GÜNCELLEMEYİ İNDİR

    EKRAN KARTININ ADINI VE SÜRÜMÜNÜ ÖGRENMEK İÇİN BAŞLATA AYGIT YÖNETİCİSİ YAZ CIKANA TIKLA GÖRÜNTÜ BAĞDAŞTIRICILARI YAZAR ONA TIKLA ADI YAZAR

    EKRAN KARTIN AMD İSE http://support.amd.com/en-us/download BURDAN EN SON GÜNCELLEMEYİ İNDİR

    KOLAY GELSİN

    0541mg 0541mg (1)
    8 yıl önce cevaplandı

      Öncelikle 1GB Ram oldukça yetersiz. Bu donanım ile sorun yaşamanız normal görünüyor.

      Tüm donanım sürücülerini güncellemeyi deneyin. 0541mg'nin dediği gibi öncelikle ekran sürücüsünü güncellemelisin.

      Sonra Windows XP güncelleştirmeleri tamam mı? bunu kontrol etmelisin. Buradan sihirli bir çözüm beklemek yanlış olur. Çünkü spesifik, açık bir soru değil sorun.  "Şu program donuyor" gibi bir soru değil.

      Bu bahsettiklerim güncel ve bilgisayarda zararlı bir yazılımda çalışmıyorsa, format ve yeniden windows kurulumu ile sorun çözülüyor mu kontrol edebilirsin.

      murat murat (12492)