Bilgisayarım donuyor

Yakın zamanda Windows 10'u yeniden kurdum, o zamandan beri bilgisayar normal çalışıyor iken birden bire donuyor ve hiçbir şey (tuş kombinasyonları vs) çalışmıyor sadece power tuşuna bastığımda uykuya geçiyor daha da uyanmıyor. Mesela arkaplanda oyun açık oyunun sesi geliyor hiçbir şey yokmuş gibi ama ne yaparsam yapayım nafile, power tuşuna 5sn basılı tutup kapatmadığım müddetçe düzelmiyor. Bunun sebebinin ne olduğunu nasıl tespit edebilirim?

Bilgisayarımın özellikleri:

Asus X550JX

  • Intel(R) Core(TM) i7-4720HQ CPU @ 2.60GHz İşlemci
  • 12GB RAM
  • NVIDIA GeForce GTX 950M Ekran Kartı
lynch lynch (1)
7 yıl önce sordu

  • Oyunlara Girdiğindemi bu sorunu yaşıyorsun yada sadece bir oyundamı yoksa bütün oyunlarda aynımı serkan50 7 yıl önce
  • Sanırım sadece 1 oyunda lynch 7 yıl önce

Toplam 2 Cevap

bilgisayarınızın özelikleri güzell olası sebepleri şunlardır virüs oalbilir birde arkapilandaa greksiz çok program açık bilgisayarı greksiz yoruyor istenmeyen yazılımlar virüsler için
taraycı eklentiler ve zararlı yazılımlar için adwcleaner burdan indirin tarattırın

Malwarebytes Anti-Malware 2.2.1.1043 burdan indirin tarattırın

Revo Uninstaller Pro burdan indirin arka pilanda çalışan prgramların tikini kaldırın

candan candan (4301)
7 yıl önce cevaplandı

    CCleaner Programı İle Güzel Bir Tarama Yapmanı Öneririm.

    edogan edogan (3)