Bilgisayarım ekran kartını görmüyor

kardeşim bilgisayarımı benden habersiz kurmuş fakat monitör kablosunu onboard girişine takmış ekran kartının girişine takınca görüntü gelmiyor şimdi ve aygıt yöneticisinde ekran kartım görünmüyor. Tekrar ekran kartını nasıl aktif ederim ?

bringsomevodka bringsomevodka (1)
7 yıl önce sordu

  • Kardeşin bilgasayara format atarak sıfır işletim sistemimi yüklemiş? Eğer öyleyse "Sistem Geri Yükleme" bir işe yaramaz. temmuz 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

"Tekrar" ifadesini kullandığın için sistem geri yükleme tavsiyesinde bulunuyorum ama eğer PC'ye format atılarak sıfır bir işletim sistemi yüklendiyse o halde harici ekran kartınının sürücüsünü yüklemelisin.

temmuz temmuz (12505)