Bilgisayarım Ekran Kartını Okumuyor Mu?

İyi günler. Bilgisayarımın ekran kartının kapasitesini öğrenmek için GPU-Z indirdim ancak memory size yazan yerde N/A yazıyor. Yani bilgisayarım ekran kartını okumuyor mu? :/

Model: Toshiba C660-1QF
İşletim Sistemi: Windows 7 x64 bit
İşlemci: Intel Core i3 M380

chopin1016 chopin1016 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Okumamasıyla alakası yok. Okumasaydı Intel HD Graphics de demezdi... Win+R tuşlarına basarak (Çalıştır) gelen yere dxdiag.exe yaz. Enterla, gelen ekranda birkaç saniye bekle (alttaki çubuk dolana kadar), daha sonra üstteki ekran sekmesine tıklayarak belleğini görebilirsin...

    said82 said82 (10)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Anladım. Çok teşekkür ederim chopin1016 8 yıl önce