Bilgisayarım , FPS

Gençlik oyunu olan League Of Legends i oynamaktayım fakat bu aralar FPS düsmeye basladı 24 lerde geziyor benim için rezalet bişi arastırdım arastırma sonucu adwcleaner ve Malwarebytes Anti-Malware programlarını kullandım he bide msconfig yinede pek etki etmedi yardımınızı beklemekteyim tesekkürler .

joycee joycee (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aynı sorunu yaşayanlar için League of Legends çalışanlarının önerdiği bir çözüm var denemenizi öneririm.

    İlk olarak Denetim Masası\Program Ekle/Kaldır bölümünden League of Legends ve Pando Media Booster uygulamalarını kaldırın. (Ardından CCleaner programıyla bir temizlik yapmanızı öneririm.) Daha sonra C:\Program Files altında RIOT Games veya League of Legends klasörü kalmadığına emin olunuz. Sonrasında aşağıda verdiğim linkteki dosyayı indirip bir klasöre çıkartın. Ardından içerisindeki "lol.launcher.exe"yi çalıştırarak oyunu kurun.

    Pandoless.zip

    utkubayat utkubayat (885)