Bilgisayarım GTA 4 kaldırır mı?

benim bilgisayar sizce GTA 4 ü kaldırımı

İşlemc  :                               intel(R) core(TM) İ5 CPU       650 @ 3.20GHz 3.20GHz

Ram  :                                  3,05 GB

Sistem türü  :                       32 bit işletim sistemi,x64 tabanlı işlemci

Ekran kartı       :                   intel(R) HD Grabhics (Core İ5)

Yaklaşık toplam bellek   :      1691MB

Monitör     :                          Generic PnP Monitör

 DrectX      :                         DirectX 11

crazyboyy crazyboyy (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bilgisayarda GTA 4 oyununu veya başka oyunları oynamak için bu özellikler yetersiz

    en az 6 ram desteğine sahip olması gerekir işlemcisi İ5 fena sayılmaz

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Gta 4 ve 6 gb ram biraz abartı olmuş. Ben 6 gb ram ile gta 5 i sıkıntısız oynayabiliyorum. 3 gb ram gta 4 gibi bir oyun için yeterli :) Ayrıca işlemci i5 fakat 1. nesil bir i5 hasanalpcan 7 yıl önce
    • biraz abartı olmuş dediğiniz artık 8 ramdan aşağı pc kalmadı candan 7 yıl önce

    İşlemcin biraz kötü, ekran kartın yok ama düşük ayarlarda açar :)

    hasanalpcan hasanalpcan (33)
    7 yıl önce cevaplandı

      http://www.systemrequirementslab.com/cyri

      bu linkten oynayacağınız oyunu seçerek sisteminizde hangi parçaları değiştirmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz.

      m3rt3r m3rt3r (1)