Bilgisayarım GTA 5 için yeterli özelliklere sahip mi?

Benim laptobum Lenovo g500 Laptop.

İşlemci: Intel® Core™ i5-3230M Processor (3M Cache, up to 3.20 GHz) rPGA

EKRAN KARTI: İNTEL HD 4000 VE AMD 8500M SERİES.

RAM:4GB

Ben bu sistemle gta 5 in sadece illk görevi olan soygun görevini hiç kasmadan minimumda oynuyordum.Fakat Şehirde başlayan görevde bu değişti 10 15 saniye sonra kasmalar meydana geldi.Eğer ben Rami 8 e yükseltirsem bu kasmalar gider mi? Minimumda olsa akıcı oynayabilir miyim?

kahramanca42 kahramanca42 (61)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Ekran kartı tarafında minimum ayarlar ve düşük çözünürlükte oynaman mümkün.

    Ancak 4GB RAM ile oyunda FPS Drop sorunu yaşıyorsun.

    4 GB ilave RAM yükseltmesi ile oyunu düşük çözünürlük ve düşük detay kalitesinde kasma, donma gibi sorunlar olmadan oynayabilirsin.

    brsozl brsozl (1961)
    7 yıl önce cevaplandı

      Sistemin gta5 için yeterli fakat tek sorun ram en az 8gb raminin olması lazımki kasma,donma olmadan oynayabilesin.Eğer 8gb ram alırsan sıkıntı çıkmadan oynayabilirsin.Tabi yüksek ayarlarda açmıycaktır orta veya düşük ayarlarda oynayabilirsin.

      ardahd ardahd (631)
      7 yıl önce cevaplandı

        Gta 5 için tercih edilen sistem gereksinimleri şöyledir:

        İşlemci: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) veya AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)

        RAM: 8 GB Bellek

        İşletim sistemi:Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1

        Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7870 2GB

        Boş disk alanı: 65 GB

        Yukarıdaki özelliklerden daha düşük seviyede de Gta 5 oynayabilirsin. Ancak yaşadığın gibi donmalar meydana gelebilir. Bunun dışında minimum sistem gereksinimlerini Gta 5 sistem gereksinimleri linkinden öğrenebilirsin.

        damlakoc damlakoc (1391)