Bilgisayarım haddinden fazla kasıyor ve ısınıyor özellikle oyunlarda neden ve nasıl çözerim?

Bilgisayarım i5-gforce ekran kartı olan  hp bir bilgisayar bildiğim kadarı ile yeterince iyi fanını falan temizledim paralı mcafee virüs programım var hafızasında da yeterince yer var sorunu anlayamadım  bu sorunu nasıl çözerim ?

bekval bekval (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    sizde antivürüs programı var tarama için yeterli değil malware taraması gerekli

    Malwarebytes istenmeyen malware ve virüsler için burdan ndirin
    Hitman pro tarayıcı toolbar ve virüsler için burdan indirin

    bilgisayarı scannow ve chkdsk taraması yaptırın faydasını olacktır

    başlat cmd sağ tılatın yönetici olarak çalıştırı  bu komutu yaıştırın entra basın sfc /scannow  bu tarama bittikten sonra bu komutu yapıtıştırın chkdsk C: /c entra basın

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • emisoft indirdim kurdum temizledim bekval 7 yıl önce
    • benim asıl problemim oyunlarla ilgili daha önce kasmayan basit bir oyunu bile açsam pc kasmaya başlıyor. bekval 7 yıl önce
    • tamam bende zaten kasma problemi için size scannow ve chkdsk taraması yaptırın cevabı yazmıştım candan 7 yıl önce