Bilgisayarım hangi işletim sistemini destekliyor?

Merhaba arkadaşlar.Asus x550 marka w10 64 bit kurulu laptopum var.https://www.asus.com/Laptops/X550VC/HelpDesk_Download/ sitesine girdiğimde uygun işletim sistemlerine seçtigimde örneğin windows 10 64 bit seçtiğimde sadece 5 tane driver sunuyo önüme ve çoğu önemsiz.Ama windows 8 64 bit seçtiğimde önüme 13 tane driver w 8.1 seçtiğimde ise önüme 7 tane driver geliyor.Laptopum hangi işletim sistemine uygun ?.

justhief34 justhief34 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows 10 64 bit seçtiğimde sadece 5 tane driver sunuyor?

    Normal zaten asus'un resmi sitesindeki uygulamaların bazıları güncel değil fakat sen hangi driver'i güncelleyeceksen o driver'in resmi sitesine girip güncellersen en güncel sürümünü yüklemiş olursun.

    Not: Çoğu driver Windows 10'a destek veriyor ve çoğu güncellemesini Windows 10 üzerinden yayınlıyor yani güncel sürümlerini.

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

      Windows 10 64 Bit seçersen 5 tane sunması normal çünkü gerisini Windows Update hallediyor, sen eğer gerekirse touchpad, BIOS vs vs yüklüyorsun.

      • Windows 10 64 Bit kurabilirsin.
      hydra hydra (3800)