Bilgisayarım hangi oyunları açar

Merhaba arkadaşlar ben arda bugün sizlere bir sorun ile ilgili değinmek istiyorum bilgisayarım hangi oyunları kaldırır sistem gereksinimlerim alttadır

intel core i3

4 gb ram

amd 6550

300 gb harddisk

evet arkadaşlar bilgisayarım ne iyi kötü hangi oyunları açar merak ediyorum bir de bir sorun daha var bilgisayarım windows 8.1 eski oyunları windows 8.1 de nasıl açılır bilgisayarım normalde 7 idi formatçı 8 yapmış 7 ye nasıl çevirilir

ardaq ardaq (-85)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sırf oyunlar için Windows 7'ye dönmek gereksiz. Zaten Windows 8 daha iyi (daha stabil, güvenlikli ve performanslı) bir işletim sistemidir ve donanım olarak Windows 7 çalıştırabilen bir PC'de Windows 8 (dahada iyi ve problemsizi Windows 8.1'e yükseltilmişidir) işletim sisteminide çalıştırabilmektedir.

    Windows 7'de çalışıpta Windows 8'de çalışmayan/açılmayan oyunlar için o oyunlar bazında "Uyumluluk" ayarları yapabilirsin:

    Eski Sürüm Bir program veya oyunu win 8.1 de açamıyorum (tıkla)

    Windows 8 ve/veya 8.1'de uyumluluk ayarları nasıl yapılır? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)