Bilgisayarım Hearts of Iron IV kaldırır mı?

HOI almayı düşünüyorum. Fakat bilgisayarım kaldırmıyorsa almaktan vazgeçeceğim. Yardımcı olursanız, ve hangi ayarlarda hangi FPS aralarında oynayabileceğimi söylerseniz çok teşekkür ederim. Sistemim:

  • CPU: Intel Core i5 3230M 2.60GHz
  • Ekran kartı: Intel HD Graphics 4000
  • RAM: 8GB DDR3
  • Depolama: Yeteri kadar alan var.
  • İşletim sistemi: Windows 10 Pro
googledoodletr googledoodletr (16)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hearts of Iron 4'ün önerilen sistem gereksinimleri:

    • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit veya daha yukarısı
    • İşlemci: Intel Core i5 750 @ 2.66 GHz / AMD Phenom II X4 955 @ 3.20 GHz
    • Bellek: 4 GB RAM
    • Ekran Kartı: ATI Radeon HD 6950 veya NVIDIA GeForce GTX570 (2GB VRAM)
    • DirectX: Sürüm 9.0c
    • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

    Senin sistemin genel olarak fena değil ama harici ekran kartın yoksa sıkıntı çıkabilir. Çünkü burada harici ekran kartı istyor. Sen sadece Intel HD Graphics ekran kartın oldugunu yazmışsın. Fazla bi performans alacağını sanmıyorum.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Merhabalar, ekran kartı olarak Geforce GT630M var. Ancak aygıt yöneticisinde Microsoft Temel Görüntü Bağdaştırıcısı olarak gözüküyor. Ve kullanamıyorum. Ne yapmam lazım? googledoodletr 5 yıl önce
    • Wordle işim olduğu için şu sıralar, pek takmamıştım. googledoodletr 5 yıl önce
    • Ona sağ tıklayıp "sürücüyü güncelleştir" dediğinde otomatikmen indirilip yüklenmesi lazım. @googledoodletr omercik 5 yıl önce
    • Yalnız önerilen ekran kartı da senin ekran kartına uymuyor. Yani ekran kartını kullanabiliyor olsan bile önerilen sistem gereksinimlerine uymuyor tam olarak. @googledoodletr omercik 5 yıl önce
    • @farurhenho İmkanlar böyle, ama oynamak istiyorum. Intel HD Graphics 4000''le 40FPS'te oynayan adamın videosunu gördüm. Ben bir 45-50 civarında oynayamaz miyım? googledoodletr 5 yıl önce
    • Valla böyle soruların cevabını anca tecrübe verir. Ben bir erkek olarak hayatımda hiç oyun oynamadım o yüzden ne kadar FPS alırsın bilemeyeceğim. Eğer çok istiyorsan al tabi içinde kalmasın @googledoodletr omercik 5 yıl önce
    • En iyisi indirip oynaman ve test etmen kaldırıyor mu kaldırmıyor mu diye. Ben böyle yapıyorum. ilkaybaki16 5 yıl önce
    • @ilkaybaki16 @farurhenho Sabah civarlarında oyunu satın aldım. Gayet de iyi şekilde çalışmakta. 45 FPS civarı geziniyorum ve bu bana yetiyor. Teşekkür ederim ilginiz için. googledoodletr 5 yıl önce
    • Rica ederiz, iyi oyunlar. ilkaybaki16 5 yıl önce