Bilgisayarım Hem Geç Açılıyor Hem de Simgeler Geç Yükleniyor

Merhabalar, Windows 10 İşletim Sistemine Sahibim . Bilgisayarımı Açıyorum (Açılırken Windows logosu olmadan altta daireler dönerek açılıyor ve açılması yaklaşık 2 dakikayı buluyor) sonra hoşgeldiniz tarzında oturum açılma menüsü doluyor ve bilgisayarım sonunda masaüstüne geliyor. Fakat Masaüstünde olan dosyalar geç yükleniyor veya simgeleri geç geliyor onlar yüklendikten sonra görev çubuğundaki sabitlenen uygulamalar ve simgeleri çok yavaş bir biçimde geilyorlar. Bunun Sebebi Nedir ? Bir Bilgisi Olan Yazabilir mi ?

venorunch venorunch (5)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    -1

    Bilgisayarına virüs bulaşmış sanırım

    Antivirüs programı ile beraber tara ve virüsü sil.

    Eğer virüs yoksa donanımsal veya baska sorunlar olabilir.

    Format atmanı tercih ederim.

    kralkatili123 kralkatili123 (26)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @kralkatili123 herşeye format atmanı tercih ederim diyorsun. Bunu formatsız yapmanın bir yolu vardır elbette. toprak34 6 yıl önce
    • @oguzhan34 Ben zaten yardımcı olmaya çalışmasına bir şey demedim. Sadece her cevaba format diyor. Ona tepkimi gösterdim. toprak34 6 yıl önce