Bilgisayarım hiç bir güncelleme yapmıyor

Sorudada belirttiğim gibi bilgisayar adobe,windows update gibi hiçbir şeyin güncellemesini yapmıyor bunun format dışında bir çözümü var mıdır ? Windows 7 Ultimate kullanıyorum.

expertus expertus (8)
6 yıl önce sordu

  • işletim sisteminiz nedir sistem özellikleriniz nedir acaba ona göre cevap yazalım candan 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

WindowsUpdate.diagcab (Windows 7 update sorun giderici) (tıkla)

Önce disk temizleme yaparsın (Sabit disk C: sürücüsü "Sistem dosyalarını temizle" seçili olarak temizlenmeli):

Disk Temizleme'yi kullanarak sabit diskteki gereksiz dosyaları nasıl silebilirim? (tıkla)

temmuz temmuz (12505)
6 yıl önce cevaplandı

  • Sonradan fark ettim, bir ay önceki problemmiş ve @utkan13 canlandırmış. Ama olsun başkalarınında işine yarayabilir :) temmuz 6 yıl önce