Bilgisayarım için ram tavsiyesi.

Evde 2008 den kalma bir bilgisayar var 1GB rami vardı sistem özelleklerini araştırdım anakart ne kadar ram alabilir diye 2 gb alabiliyormuş.Bende 1 gb daha almaya karar verdim.ddr2 667 mhz

http://urun.n11.com/bellek-ram/samsung-1gb-ddr2-667-mhz-ddr2-masaustu-ram-P91716759

Bu linkteki çalıştırır mı?

kahramanca42 kahramanca42 (61)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Şuanda bilgisayarınızdaki RAM'in markası ile almak istediğiniz RAM'in markasının aynı olmasını tavsiye ederim.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • pc deki ram kingston illa kingston olmasımı lazım samsung olsa olmazmı ? kahramanca42 6 yıl önce
    • Aynı olması şart diye bir kural yok, önemli olan DDR sınıfı ve frekansların aynı olması. Ama ben sisteminiz eski olduğu için her ihtimale karşı aynı olmasını tavsiye ettim. Yinede siz bilirsiniz. omercik 6 yıl önce