Bilgisayarım invite.gezinti.com adresine yönlendiriliyor

Merhaba,sorunum internet erişimi ile ilgili.
İnternete girmek için tarayıcıyı her açtığımda 'invite.gezinti.com' adında bir siteye yönlendiriliyorum ve bu sırada ekranın sol üst köşesinde 'Please wait while you are redirected...' ifadesi yazıyor...
Sorunun çözümünü bir türlü bulamadım.İşyerinden kablolu bağlantı yapıyorum modeme iki bilgisayar bağlanıyor.Bu arada sorun gidericiyi başlattığımda 'İnternet'e erişmek için bu ağın İnternet servis sağlayıcısına(ISS) oturum açmanız gerekebilir' diyor.
Umarım gerekli bilgileri vermişimdir.Lütfen yardımcı olun,iki haftadır internete giremiyorum...

psychosayar psychosayar (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    TTNET bu tür yönlendirmeler yapıyor.

    Daha önce benim de başıma gelmişti ve ne yaparsanız yapın invite.gezinti.com adresinden kurtulamiyorsunuz.

    Önce bunu deneyin: gezinti servisi nasıl iptal edilir?

    Eğer çözüm olmazsa

    Çözüm için  444 0 375 TTNET müşteri hizmetlerini arayın.

    invite.gezinti.com adresine otomatik yönlendirildiğinizi söyleyin.

    gezinti.com TTNET'e at bir servis, virüs vs kaynaklı değil.

    hakan hakan (15424)