Bilgisayarım kaç lira eder??

Beyler bende lenovo kasa 500 gb hdd 2 gb ram 9400 gt 1gb 128 bit ekran kartı ve intel core 2 duo e7400 2.8 ghz işlemci var satsam kaç lira eder ???

muratcyber muratcyber (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Buradaki linke tıklayın. Link sizi sahibinden.com üzerinde, bilgisayarınızın özelliklerine eşdeğer bilgisayarları sıralayacak.Oradan piyasaya göre fiyat belirleyebilirsiniz.Tabi bilgisayarınızın yanında verdiğiniz ekstra parçalar olursa onlarıda dahil etmeyi unutmayın.

    Kasa+Monitör ile birlikte 400-600 arası bir fiyata satabilirsiniz diye düşünüyorum.

    ismailsarp ismailsarp (6010)