Bilgisayarım kaç para eder yeni bir bilgisayar

Üniversiteye giderken götüremiyeceğimden dolayı leptop almayı düşünüyorum ondan satıyorum yoksa hiçbir problemi yok.

İşlemci: AMD Ryzen 5 2600 Six-Core Preocessor (12CPUs 3.4GHz)

Ram: 2x8gb  DDR4

Ekran kartı:Radeon RX 570 4GB

HDD:1TB

SSD:224GB

Anakart: MSI B450M-A PRO 3200MHZ DDR4

nextin nextin (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Garanti ve fatura bulundurma durumları ve kaç yıllık oldukları fiyatları değiştirebilir, garantisi ve faturaları duruyorsa aşağıda ki fiyatlardan giderler.

    • İşlemci : 1100 TL
    • Anakart : 500 TL
    • RAM : MHz belirtmemişsin 3000 olarak baz alıyorum. 8x2 RAM 500 TL.
    • Ekran Kartı : Modeli belirtmemişsin, model fark yaratabilir. 940 TL.
    • SSD : 224 GB SSD yok, 225 TL'den fiyat biçilebilir.
    • HDD : 160 TL.

    Toplamda 3425 TL. Kasa olarak satacaksan kasa ve PSU'yu bilemediğimden dolayı net bir şey diyemeyeceğim ancak bu parçaların hepsini aynı ilanda satmayı düşünüyorsan 3700 TL'ye koyup pazarlık ile 3400 TL'ye indirerek satabilirsin. Onun dışında tek fiyatları yanında yazıyor.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      ssd 240mış :d yazmadığım parçalarda söyle POWER BOOST 600W 80+ BRONZE  kasanın markasıda  Power BOOST VK-G39002S bunun yanında RAMPAGE RM-144 24'' 144HZ 1MS monitörde ekleyip toplu satarsam ne olur?

      nextin nextin (1)
      3 yıl önce cevaplandı

      • Kasa + PSU = 500 TL Toplamda 4000 TL'ye satma şansın olabilir ama biraz zor, 4200'den koy pazarlık payı bırak 3800'e kadar yolu var. Monitörü ayrı satmanı öneririm. hydra 3 yıl önce
      • vatan bilgisayardan bu parçaları ekledim 8.7k gibi bir fiyat çıktı karşıma şimdi 4k diyince bi şaşırdım valla ne yalan söyleyeyim nextin 3 yıl önce
      • Neden vatan? Başka sitelerde daha ucuza geliyor, hatta bazı ürünler 3 - 4 kat daha ucuza geliyor, sistemi satarken Vatan bilgisayarı baz almamalısınız, sırf Vatan'da sisteminiz 9K ediyor diye o fiyattan satamazsınız, hatta linç bile yersiniz. Vatan bilgisayar saçma fiyatlandırma sistemi var, hele stokta olmayan ürünler yada stokta az olan ürünler neredeyse 3 - 4 katına çıkabiliyor ki asla değmeyecek bir fiyatlandırma. Bu sistem 9K etmez, 9 K'ya RTX 2080'li sistem dizilebilir, bu sistemin eder maksimum 4K o da çok zor. @nextin hydra 3 yıl önce
      • Linç hahahahahha konudaki fikriniz için sağ olun ama hiçbir katkısı ve etkisi olmadı nextin 3 yıl önce
      • 9 K'ya satmayı düşünüyorsanız ne diyeyim, başarılar.@nextin hydra 3 yıl önce
      • Yazdıklarımı okumamışsınız sanırım ben 9k'ya satacağım demedim ''vatan bilgisayardan bu parçaları ekledim 8.7k gibi bir fiyat çıktı karşıma şimdi 4k diyince bi şaşırdım valla ne yalan söyleyeyim'' dedim satacağım gibi bir kelime göremiyorum. nextin 3 yıl önce
      • Peki, ama Siz yine 7K'ya falan koyarsınız kesin, Başarılar. 🤣🤣 hydra 3 yıl önce