Bilgisayarım kendi kablosuz ağımı görmüyor

Bilgisayarım modemimi görmüyor. Bir ağa bağlan dediğimde kendi ağımı göremiyorum. Modemin ismini falan değiştirdim ama olmadı. Ne yapmalıyım?

ataberk11 ataberk11 (67)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Eğer sistem geri yükleme yapılamıyorsa ve eğer yerel ağda bir problem yoksa (Ağda başka PC'ler, telefonlar, tabletler bağlanabiliyorlarsa) kablosuz ağ bağdaştırıcı sürücüsünü Aygıt Yöneticisinden devre dışı bırakarak yeniden etkinleştirmeyi veya sistemden kaldırarak yeniden yüklemeyi deneyebilirsin (Sürücü üzerinde sağtık menüsünden yapılırlar).

    Birde modem kablosuz ayarlarından SSID "Gizli" (görünmez) olarak seçili kalmış olabilirmi, onada bakmak lazım.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @temmuz windows 10da yapılınca başka dosyalara falan bi etkisi olmuyo dimi ataberk11 6 yıl önce
    • Eğer geri yükleme noktası tarihinden sonra bir program yüklemesi ve/veya sistemde yeni bir ayar falan yaptıysan onlar iptal olur. Başkada bir değşiklik olmaz. Linkteki bilgileri okumadınmı? @ataberk11 temmuz 6 yıl önce
    • Ehehe teşekkürler:D ataberk11 6 yıl önce
    • Geçmiş olsun :) @ataberk11 temmuz 6 yıl önce
    • @temmuz yalnız şey ben bunu yaptım olmadı ... ataberk11 6 yıl önce
    • Nasıl yaptın, ne olmadı? Problem öncesi bir tarihe geri aldınmı PC'yi? Sistem şu tarhe başarıyla geri alınmıştır mesajı çıktımı? @ataberk11 temmuz 6 yıl önce
    • zaten önceki tarihler boştu @temmuz ataberk11 6 yıl önce
    • Öyleyse sen neyi yaptın? Eğer Sistem Geri Yüklemede gerekli olan bir zamana geri yükleme noktası yoksa bunu zaten yapamazsın. Öyleyse sen sistem geri yüklemesi yapmadın, yapamadın. Mesajımın altına yeniden bak @ataberk11 temmuz 6 yıl önce

    Geçen hafta bu sorunu yaşıyordum. Modem arayüzünden ağ güvenlik türünü WPA2/WPA-PSK olarak değiştirince düzelmişti.

    omercik omercik (9418)