Bilgisayarım kendi kendine işlem yapıyor, sağ, sol tıklama yapıyor

Merhaba, benim samsung markası leptobum var. Oynadığım oyunda kolaylık olması için click makrosu indirdim. Programdan kaynaklımı bilmiyorum ama bilgisayar arada bir kendi kendine sağ, sol click yapıyor. Durmuyorda, yeniden başlatmak tek çözüm oluyor. Bunun nedeni program olabilir mi? Programın adı Macro Recorder. Teşekkürler.

bloodanqel11 bloodanqel11 (7)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Evet, bunun sebebi kesinlikle bahsettiğin programdır. Makrolar adeta virüs gibi çalışırlar ve sisteme virüs bulaştırmaya müsaittirler. Kaldırısan problemin düzelmesi gerekir. Eğer düzelmezse ayrıca Sistem Geri Yüklemesi yaparsın:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Ve ayrıca birde virüs ve zararlılar taramasıda yaparsan iyi olur:

    Malwarebytes nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Junkware Removal Tool nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    HitmanPro nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Adwcleaner nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Sistemde yüklü antivirüs programıyla taramada yapılmalıdır.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

      Tesekkur ederim

      bloodanqel11 bloodanqel11 (7)