Bilgisayarım Kendi Kendine Kapanıyor;Çözüm nedir?

Bilgisayarımda oyun oynarken veya face de dolaşırken kendi kendine en geç 1 saat,en erken 30 dakika da kapanıyor.Aida64 vb programlar ile sıcaklık değerlerine bakdım.Ekran kartında da İşlemcide de fan bulunmakta ve sürekli dönmekteler.Bilgisayarcıya götürdüğünde 2 saattir açık bir sıkıntı yok dediler ama evde pc kapanıyor.Sıkıntı ne olabilir?

jocuklarduymasin jocuklarduymasin (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    • @jocuklarduymasin sizinkinin de sebebi bunlardan biridir. Kendi kendine kapanmaların %90'ı ısı sebeplidir. hakan 7 yıl önce

    bilgisayarcı ya götürmüşünüz pekiy  çok ısınan bilgisayarlarda toz temizliği birde termal macuna baktımı önemli bunlar

    candan candan (4301)