bilgisayarım kendi kendine kapanıyor

bilgisayarıma 2gb ram taktırdım ondan sonra hep kapanıyo

karakartal34020 karakartal34020 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Dostum yeni taktırdığın RAM'i çıkartınca sorun çözülüyor mu ? Memtest86 ve Memtest86+ ile RAM'leri test et, eğer error bulursa aldığın RAM'i iade et. RAM Bozuk muhtemelen.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      Bu sorunun aynısını bende yaşamıştım yeni bir ram almıştım ve bilgisayara takmıştım sonra açmaya çalışıyordum fan dönüyordu ve bir anda duruyordu sonra eski ram'ı taktım ve baktım ki bilgisayar açılıyor sonra yeni aldığım ram'ı iade ettim.

      Benim düşüncem RAM arızalı.

      darkcrak darkcrak (5168)